Прямобалківський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Одеської області

Перший дзвоник

1 вер. 2022
Свято

Ось і наблизилось 1 вересня. Повноцінного свята Першого дзвоника, як у попередні роки,на жаль, не буде. 1 вересня всі наші класи зустрінуть онлайн.
Вітаємо з Днем знань, з днем мудрості усіх школярів,батьків та колег! Нехай у житті учнів завжди буде можливість вчитися, відкривати нові істини і пізнавати таємниці природи ,бо знання роблять людину сильнішою і мудрішою.
Завтра мама чи тато, дідусь чи бабуся не приведуть дитину до нашого ліцею,але ваша підтримка під час дистанційного навчання так потрібна вашим діткам і онукам.Нехай кожен день у цьому навчальному році знаменується хоч і маленькою, але перемогою для наших учнів.