Прямобалківський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Одеської області

Адміністрація школи

1. Директор школи - Майстренко Тетяна Сергіївна 1965 року народження, освіта - вища. Закінчила Одеський державний університет 1989р., за  спеціальністю "Російська мова та літе6ратура", стаж роботи - 32 роки, викладає українську мову та літературу, спеціаліст вищої категорії.  Стаж роботи на посаді директора   - перший рік.

1. Заступник директора з навчально - виховної роботи  - Бинкало Тетяна Феофанівна,  1962 року народження, освіта - вища. Закінчила Київський державний університет ім Т.Г.Шевченко,за  спеціальністю "Математика та фізика", стаж роботи - 36 років, викладає фізику, спеціаліст першої категорії.  Стаж роботи на посаді заступника директора з навчально - виховної роботи  - 22 роки.

1. Заступник директора з навчально - виховної роботи -  Тукусер Галина Миколаївна, 1969 року народження, освіта - вища. Закінчила Одеський державний педагогичний інститут ім. К.Д.Ушинського у 1991р., за спеціальністю "Математика", стаж роботи - 30 років, викладає математику та інформатику, спеціаліст вищої категорії.  Стаж роботи на посаді заступника директора з навчально - виховної роботи - перший рік.